log

mcas

Prosimy o głos

zaglosujzaglosuj

Irena, Anna, Zdzisław, Grażyna, Krzysztof - w sumie ponad 600 tarnowian w tym roku korzysta z bezpłatnych zajęć w ramach Międzyosiedlowych Centrów Aktywności Senioralnej.
Chcemy w przyszłym roku im i kolejnym osobom dać "Klucz do dobrego życia". Dlatego prosimy o oddanie głosu na projekt nr 11 w Budżecie Obywatelskim Tarnowa - głosować można internetowo na https://bo.tarnow.pl/glosowanie-formularz.php

Każdy głos się liczy. Dziękujemy. PS. Nie masz komputera, nie wiesz jak poprawnie oddać głos? Zapraszamy do nas. W naszych Centrach Senioralnych pomożemy zagłosować:

 

 

MCAS Północ
prowadzone przez Stowarzyszenie Medycyna Polska
Klub Seniora „Złoty Wiek”
ul. Pułaskiego 92
33-100 Tarnów
pon., wt., śr., pt. 9:30-14:30, czwartek 9:30-18:00

 

MCAS Wschód
(budynek Szkoły Podstawowej nr 8, Klub Seniora „Kolorowa jesień”)
prowadzony przez Stowarzyszenie „Senior Na Czasie”
Klub Seniora „Kolorowa jesień”
ul. Bitwy pod Studziankami 5
pon.-pt. 16:00-19:00

 

MCAS Zachód
(budynek MOST - Mościcki Ośrodek Szkoleniowo Terapeutyczny)
prowadzony przez Stowarzyszenie KANON
ul. Zbylitowska 5
pon.-pt. 10:00-14:00

 

Dlaczego warto zagłosować na nasz projekt? Działamy już pięć lat. W 2019 roku do Międzyosiedlowych Centrów Aktywności Senioralnej zapisało się ponad 600 osób. "Odkrywają" oni klucz do dobrego życia, do końca roku skorzystają z m.in. 1300 godzin bezpłatnych zajęć, kursów komputerowych, warsztatów artystycznych, ćwiczeń, które poprawią ich kondycję fizyczną. Chcemy rozwijać centra. Zależy nam na tym, aby jeszcze więcej osób starszych aktywnie i radośnie spędzało jesień życia.

Dlatego jeszcze raz prosimy o Twój głos na projekt nr 11! PS. Nie zapomnij przyjść do nas na głosowanie razem z sąsiadami. Poproś też rodzinę o zagłosowanie na „Prowadzenie Międzyosiedlowych Centrów Aktywności Senioralnej” na stronie internetowej www.bo.tarnow.pl

Aktualności

blank2

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd