log

mcas

MCAS Wschód

g4 2g4 2

ADRES:
MCAS Wschód
(budynek Szkoły Podstawowej Nr 8 z Oddziałami Gimnazjalnymi

dawne Gimnazjum nr 4, Klub Seniora „Kolorowa jesień”)
prowadzony przez Stowarzyszenie „Senior Na Czasie”
Klub Seniora „Kolorowa jesień”
ul. Bitwy pod Studziankami 5
33-100 Tarnów

czynne od poniedziałku do piątku od 15.00 do 19.00, tel. 516 805 982


Stowarzyszenie "Senior na Czasie" jest organizacją pozarządową, istniejącą od 2009 roku. Naszym głównym celem jest przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu osób starszych.

 

Działamy, realizując projekty z zakresu edukacji oraz szeroko rozumianej aktywizacji (tej fizycznej jak i mentalnej) seniorów w dwóch największych miastach małopolski Krakowie i Tarnowie. W Tarnowie, działaniem stałym realizowanym nieprzerwanie od 2012 roku jest Klub Seniora "Kolorowa Jesień", który skupia dziś około 170 osób. Klub mieści się w budynku szkoły przy ul. Bitwy pod Studziankami 5. Dzięki otwartości szkoły, możemy korzystać z całego zaplecza edukacyjnego. Nie bez znaczenia jest także lokalizacja, na terenie skupisk tarnowskich osiedli nazywanych potocznie Falklandami, to dzięki niej możemy być blisko tak wielu tarnowskich seniorów.

Stowarzyszenie "Senior Na Czasie" od 2009 roku realizowało wiele projektów związanych z aktywizacją seniorów, współfinansowanych ze środków europejskich, ministerialnych, wojewódzkich, a także miejskich. Nasze projektu to, m.in. Małopolska Szkoła dla Seniora, Czas na rozwój, Babie lato 2, Klub Seniora, Punkt Informacyjny dla Seniorów, Wirtualne podróże, Pasjonujący Senior, Senior w Sieci, Babie lato, Aeneas.

 

 

 

 

blank2

DMC Firewall is a Joomla Security extension!